آدرس پستی:
میدان هفت تیر ،خیابان بهار شیراز ، خیابان سلیمان خاطر ، خیابان وراوینی ، شماره 21 ، طبقه2 ، واحد5
تلفن تماس:

02188844198

02188844193

رحیم زاده

آب پرتقال گیری صنعتی چیست

آب پرتقال گیری صنعتی

آب پرتقال گیری صنعتی دستگاهی فوق العاده کاربردی در صنایع غذایی است. با استفاده آب پرتقال گیری صنعتی می توانید به راحتی آب پرتقال و یا کنسانتره مورد نیاز برای فروش و یا استفاده در دیگر مواد غذایی را تهیه کنید. در ادامه برخی از ویژگی‌ها، مزایا و نکات مهم هنگام خرید آب پرتقال گیری صنعتی را معرفی خواهیم کرد.
آب پرتقال گیری صنعتی از جمله دستگاه های مرکبات گیری است. دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی یکی از دستگاه هایی است که در زمینه تجهیزات آشپزخانه می باشد. آب پرتقال گیری صنعتی دستگاهی است که برای تولید آب پرتقال در حجم بالا مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزیت های دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی این است که مناسب برای مکان هایی است که تقاضا در آنجا بسیار زیاد است و آب پرتقال باید در سریع ترین زمان تهیه شود.آب پرتقال گیری صنعتی طوری ساخته شده است که ضد باکتری می باشد. آب پرتقال گیری صنعتی قابلیت استفاده به صورت دستی و یا به صورت اتوماتیک را دارا می باشد.
عملکرد آب پرتقال گیری صنعتی
این دستگاه به چرخ های چرخشی مجهز است که باعث می شود حرکت پرتقال ها آسان تر شود. همچنین دارای سینی غیر قطره ای است که می توانید در ارتفاع های مختلف تنظیم کنید. آب پرتقال گیری صنعتی دستگاهی است که آب پرتقال تازه را استخراج می کند که دارای طعم طبیعی و تازه می باشد. آب پرتقال گیری صنعتی دارای ظاهری خوب و ساختار درونی پیچیده می باشد. قیمت دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی به مواردی بستگی دارد که می توان به نوع دستگاه (صنعتی / تجاری / خانگی)، نوع قدرت موتور، سرعت دستگاه، میزان مصرف برق و غیره. بعضی از مدل های این محصول دارای صفحه لمسی نمایشگر هستند. یعنی تنظیمات دستگاه از طریق این صفحه نمایشگر انجام می شود. جالب است بدانید که زمانی که آب پرتقال به وسیله دستگاه گرفته می شود، هسته های آب پرتقال در درون آب میوه وارد نمی شود.
موارد استفاده از آب پرتقال گیری صنعتی
از آب پرتقال گیری صنعتی می توان در بوفه ها، هتل ها، دانشگاه ها، فرودگاه ها، مغازه ها، مراکز تجاری، و مکان های تفریحی، سالن ورزشی، بیمارستان ها،کافی شاپ ها و ... که تردد و درخواست زیاد است، استفاده کرد. در فصل های گرم سال که تقاضا برای آب پرتقال افزایش می یابد، می توانید از آب پرتقال گیری صنعتی استفاده کنید که هر روز بیش از 30 آب میوه را می تواند ارائه دهد.
ویژگی آب پرتقال گیری صنعتی
طراحی جذاب برای کسب و کار شما
دارای حداکثر راحتی استفاده
مقاوم در برابر خوردگی
تمیز کردن آسان
بدنه فولاد ضد زنگ
پلاستیکی به کار رفته با کیفیت بالا و بدون ضرر برای سلامتی
طراحی عالی، اندازه کوچک، وزن سبک و مناسب
دارای موتورهایی با کمترین صدا
رعایت نکات ایمنی حین استفاده از آب پرتقال گیری صنعتی
قبل از تمیز کردن دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی اطمینان حاصل کنید که برق دستگاه خاموش باشد. فقط برای مرکبات و پرتقال استفاده می شود. برای میوه های دیگر استفاده نکنید. در هنگام کار با دستان خود را در دستگاه قرار ندهید.
مراحل استفاده از آب پرتقال گیری صنعتی
پس از خارج شدن از جعبه دستگاه را روی میز قرار دهید. اطمینان حاصل کنید که هیچ یک از قطعات در جعبه وجود ندارد. پریز را به برق وصل کنید و سوئیچ قدرت را روشن کنید، دستگاه را بدون بار اجرا کنید. اینگونه روشن کردن برای بررسی اینکه این دستگاه به طور معمول اجرا می شود و صدای عجیب و غریب را ایجاد نمی کند. سپس، بررسی کنید که آیا سطل زباله و سینی در موقعیت درست قرار دارند، سپس دستگاه را خاموش کنید. فنجان را روی سینی بگذارید.قبل از فشار دادن پرتقال، آن ها را شسته و در سبد بالا قرار دهید. سوئیچ را روشن کنید و دستگاه را به مدت چند دقیقه بدون بار اجرا کنید. سپس پرتقال را به ریل های خوراکی و غلطک مقعر رول می ریزند و توسط چاقو به دو نیمی تقسیم می شوند و توسط Convexroller فشرده می شوند.برای متوقف کردن فشار، سوئیچ قدرت را خاموش کنید.
پاک شوندگی راحت
شست و شو و تمیز کردن دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی به راحتی بعد از هر بار استفاده می تواند صورت گیرد و کار دشواری نیست و می توان دستگاه را استرلیزه کرد. بیشتر قطعات قابل جدا شدن از آب پرتقال گیری صنعتی هستند. بنابراین تمیز کردن پس از آبرسانی بسیار آسان است.

انواع آب پرتقال گیری صنعتی

آب پرتقال گیری صنعتی از آن دسته دستگاه هایی است که به سرمایه گزاران در مناطقی که در آن پرتقال و دیگر مرکبات به وفور یافت می شود کمک می کند تا با کمترین هزینه به بیشترین سود ممکن برسند. استفاده از آب پرتقال گیری صنعتی علاوه بر کمک به احداث کارخانجاتی مخصوص تولید انواع آبمیوه، به دیگر تولید کنندگان نظیر شرکت های تولیدی مواد غذایی که نیاز به استفاده از آب پرتقال و اسانس‌های مرتبط با آن هستند نیز این امکان را می دهد تا به صورت خودکفا و بی نیاز از دیگر شرکت ها و فقط با تهیه مواد اولیه، با هزینه و زمانی بسیار کم‌تر اقدام به تولید و استفاده از آب پرتقال و دیگر مرکبات مورد نیاز خود کنند.

به صورت کلی دو مدل آب پرتقال گیری صنعتی در بازار وجود دارد. یکی از این مدل ها تمرکز اصلی را بر تولید آب پرتقال سالم و مناسب گذاشته و مدل دیگر بر تولید کنستانتره پرتقال تمرکز دارد که مصرف کنندگان بر حسب نیاز خود می توانند یکی از این دو را انتخاب و تهیه کنند..

در دستگاه هایی که برای گرفتن آب پرتقال استفاده می شوند، برای به حداقل رساندن برخورد پالپ و پوست، هر پرتقال به طور جداگانه در دستگاه تحت فشار قرار می گیرد و پالپ ها از سوراخی در انتهای میوه خارج می شوند. پالپ های خارج شده سپس مورد بررسی قرار گرفته و تخم و دیگر موارد دارای فیبر بالا از آن جدا می شوند و در آخر آب پرتقال با میزان پالپ مناسب تحویل داده می شود. زیرا یکی از ویژگی های جالبی که آب پرتقال گیری های صنعتی ارئه می کنند، قابلیت تنظیم اندازه پالپ ها است که بنابر نوع مصرف می توان آن ها را تنظیم کرد.

در دستگاه های مخصوص کنسانتره نیز که به شکل غلطکی کار می کنند دیگر نیاز به مرتب کردن اندازه پرتقال ها نیست. این دسته دستگاه ها با بهره وری بالا وظیفه خود را به انجام رسانده و راندمان کاری بالایی دارند. در این نوع از آب پرتقال گیری صنعتی توصیه می شود برای جلوگیری از ورود مواد شیمیایی و مواد اولیه نامناسب که در پوست پرتقال وجود دارد، ابتدا با استفاده از پوست کن های صنعتی پوست پرتقال را برداشته و سپس اقدام به کنستانتره کردن آن کنید.

در آخر می توان از قابلیت پاستوریزه و یا استرلیزه کردن این دستگاه ها نیز استفاده کرد که در هر دو نوع آن ها وجود دارد و با استفاده از این ویژگی می توان به راحتی آب پرتقال و یا کنستانتره تولیدی را را بسته بندی و آماده‌ ی فروش و ارسال به بازار کرد.


@title


مزایای خرید آب پرتقال گیری صنعتی

با توجه به موارد گفته شده در خصوص انواع آب پرتقال گیری صنعتی می توان به مزایای مختلفی را در خصوص استفاده از آن ها به عنوان یک خط تولید جدا و یا بخشی از یک خط تولید در سایر صنایع اشاره کرد. اولین و شاید مهم¬ترین ویژگی این دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی، سهولت کار با آن ها است این دستگاه ها کاملا خودکار بوده و فقط با وارد کردن مواد اولیه که همان پرتقال و یا مرکبات است و همچنین تنظیم محصول مورد نیاز در کسری از زمان می¬توان به محصول نهایی مورد نظر دست یافت. از دیگر ویژگی جذاب انواع دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی می توان به انواع مختلف آن ها اشاره کرد که به راحتی می توان به دستگاه مورد نظر خود دست یافت و دیگر نیاز به هزینه زیاد برای دستگاهی با ویژگی های غیرقابل نیاز و یا حتی بدون کاربرد نیست. مزیت دیگر استفاده از این دستگاه ها قابلیت پاستوریزه و استرلیزه کردن آن ها است. در واقع بدین شکل دیگر نیازی به خرید دستگاه های دیگر و نیز نیروی کار اضافی برای جا به جایی مواد بین دستگاه ها نخواهیم داشت.

هنگام خرید آب پرتقال گیری صنعتی به چه نکاتی دقت کنیم؟

کارکرد این دستگاه ها چندان پیچیده نیست. ولی هنگام خرید بهتر است به موارد زیر دقت کنید:

• چه نیازی برای استفاده از آب پرتقال گیری صنعتی و مدل مناسب با نیاز خود را انتخاب کنیم.

• دستگاه تا چند کیلوگرم پرتقال را در یک ساعت می‌تواند آب گیری کند؟

• گنجایش ظرف دستگاه آب پرتقال گیری صنعتی تا چند کیلوگرم است؟

• گنجایش بخش محصول نهایی چه مقدار است و چگونه تخلیه می¬شود؟

• مصرف برق و قدرت دستگاه چقدر است و اینکه آیا سروصدای زیادی دارد؟

• آیا قطعات دستگاه قابل جدا شدن و شستشو هستند؟

• دستگاه به چند نفر کارگر نیاز دارد؟

• دستگاه به چه مقدار فضا برای نصب و شروع به کار نیاز دارد؟

منابع:

منبع1 منبع2 منبع3 منبع4 منبع5 منبع6

محصولات مرتبط:

    در حال حاضر محصول مرتبط ثبت نگردیده است!

مقالات مرتبط:

    در حال حاضر مقاله مرتبط ثبت نگردیده است!